Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Koniec atrakcyjnych zasileń telefonów pre-paid › Odpowiedz na: Koniec atrakcyjnych zasileń telefonów pre-paid
Gość
12 października 2009 o 15:54
Liczba postów: 139069
Ciekawe, że tak długo policja nie sprawdzała doładowań z superbonusami np. na Allegor.