Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Era zmienia Regulaminy, można rozwiązać umowy, ale należy zwrócić przyznane ulgi › Odpowiedz na: Era zmienia Regulaminy, można rozwiązać umowy, ale należy zwrócić przyznane ulgi
Gość
27 października 2009 o 23:26
Liczba postów: 139232
Co prawda to prawda kolesie z ery na bank tu zaglądają i wyszukują takie tematy lub firmy przez nie opłacane. Z pobieraczkiem też było tak samo i się okazało ze be prawnie wyłudzali kase.