Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Era zmienia Regulaminy, można rozwiązać umowy, ale należy zwrócić przyznane ulgi Odpowiedz na: Era zmienia Regulaminy, można rozwiązać umowy, ale należy zwrócić przyznane ulgi

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138930

Co prawda to prawda kolesie z ery na bank tu zaglądają i wyszukują takie tematy lub firmy przez nie opłacane. Z pobieraczkiem też było tak samo i się okazało ze be prawnie wyłudzali kase.