Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Premiera superwytrzymałych telefonów Sonim › Odpowiedz na: Premiera superwytrzymałych telefonów Sonim
Gość
10 października 2009 o 09:43
Liczba postów: 139239
Przyda się jeżeli ktoś wyjeżdża i uprawia sporty w lesie lub górach, a musi mieć ciągły kontakt ze światem:) Wygląda na taki co jak spadnie z 2 pietra to nic mu nie będzie. Chyba tylko Vobis wprowadza takie telefony 🙂