Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Jesienna taryfa miesiąca w PLAY › Odpowiedz na: Jesienna taryfa miesiąca w PLAY
Gość
10 września 2009 o 20:13
Liczba postów: 138957
żałuję, że przeszedłem do Play…zależało mi na dobrym internecie i zasięgu…a tu lipa…ściema i tyle…kończę umowę i przechodzę do konkurencji…