Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Jesienna taryfa miesiąca w PLAY Odpowiedz na: Jesienna taryfa miesiąca w PLAY

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138957

żałuję, że przeszedłem do Play…zależało mi na dobrym internecie i zasięgu…a tu lipa…ściema i tyle…kończę umowę i przechodzę do konkurencji…