Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Oferta Orange dla stałych klientów – humor › Odpowiedz na: Oferta Orange dla stałych klientów – humor
Gość
26 sierpnia 2009 o 21:42
Liczba postów: 138932
No i dobrze , nie chca klienta utrzymywac to nie musza przeciez. Raczej zastanawia mnie ta konsekwencja orange w strzelaniu sobie w noge.