Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Oferta Orange dla stałych klientów – humor
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość26 sierpnia 2009 o 14:14Liczba postów: 139080 -
Anonimowy
Gość26 sierpnia 2009 o 14:59Liczba postów: 139080A to ciekawe co piszesz o mniejszej cenie telefonów u konsultanta, bo przedłużałem umowę 3 tygodnie temu, sprawdzając ceny zarówno w salonie jak i na necie. Okazało się, że na necie telefon miałem 100 zł taniej niż w salonie. A to jak Orange traktuje stałych klientów zaprzecza wszystkim podstawom marketingu…
-
a co ma cena telefonu do oferty? Przecież sieć nie sprzedaje aparatów tylko usługi , więc jaki ma w tym interes żeby dawać komuś za darmo telefon? Na szczęście każdy ma wybór i może sobie zmienić operatora-nie rozumiem tylko tych którzy wybierają Orange a później płaczą że kiepska oferta….to co brak analitycznego myślenia skierował ich do tej decyzji czy coś innego…:)
-
Anonimowy
Gość26 sierpnia 2009 o 15:27Liczba postów: 139080Takie zjawisko można zaobserwować u wszystkich operatorów . Nadal dla nich ważniejsze jest pozyskanie nowych klientów , niż utrzymanie starych . Sprzedawcy muszą wykonywać narzucone plany sprzedaży , od tego uzależnione są premie . Aktualnie – zwłaszcza przy tak nasyconym rynku – to niestety bardzo zła strategia . Jednak przyzwyczajenia pozostały .
-
Anonimowy
Gość27 sierpnia 2009 o 07:03Liczba postów: 139080Zauważcie, że jeżeli nie kupuje się przez internet nowy klient dostaje o jeden "prezent" mniej i to jest dodatkowy profit. Dodatkowo stali klienci, którzy byli w programie lojalnościowym mogli za punkty profit kupować słuchawki. Ja od lat słuchawki kupuje z 1zł.
A że w internecie jest równa ilość prezentów, jest to zapewne wynik promocji dla ludzi, którzy przez siec kupują pierwszy raz i decydują się na zakup przez internet. Firma nie musi wtedy płacić pośrednikom.
Dodatkowo słuchawki kupowane przez internet są tańsze niż kupowane w salonach.
-
Anonimowy
Gość27 sierpnia 2009 o 07:19Liczba postów: 139080Orange ma strasznie dziwną politykę!!! Dzwoniła do mnie ostatni bardzo mila Pani i zaproponowała nowego iPhona 3 Gs 16 GB za kwotę 449 zł netto w abonamencie Nowy Plan dla firm 110 + dodatkowe 150 min do wszystkich sieci, oczywiście przy podpisaniu nowej umowy na 2 lata. Dzwoniłem do ProPozycji i tego samego iPhona proponują za 649 zł netto w tym samym planie taryfowym bez dodatkowych min również na 2 lata. Orange ma w wielkim poważaniu stałych klientów. Po prostu dla niech chyba liczą się statystyki ile mają nowych klientów….. i co że niby taka rewelacyjna sieć?!?
-
Anonimowy
Gość27 sierpnia 2009 o 07:29Liczba postów: 139080young: To, że mają dobre oferty dla nowych klientów to akurat spoko – nie ma się co dziwić, że chcą pozyskiwać nowych. Co do ofert dla stałych klientów, ciężko mi coś powiedzieć…chociaż znam trochę osób które już dość długo siedzą w orange, więc albo te oferty nie są jednak takie złe, albo siedzą "z przyzwyczajenia"
-
Anonimowy
Gość27 sierpnia 2009 o 08:44Liczba postów: 139080 -
Anonimowy
Gość27 sierpnia 2009 o 11:42Liczba postów: 139080 -
Anonimowy
Gość27 sierpnia 2009 o 18:47Liczba postów: 139080
-
AutorWpisy