Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Mam telefon komórkowy i co dalej… Odpowiedz na: Mam telefon komórkowy i co dalej…

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138935

1 SMS może nas już kosztowac nie 10 ale 30zł (patrz tabelka).

Darmowe konta wszelakie – a po co podawać tam swoje dane? Podaje się fikcyjne i już.

Co do konkursów SMSowych – jest też wyższa szkoła naciągania – polecam artykuł "Kocham cię. Zabijmy męża." w ostatnim Dużym Formacie – na razie na papierze, jutro powinien pojawić się na stronie wyborczej