Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Mam telefon komórkowy i co dalej… › Odpowiedz na: Mam telefon komórkowy i co dalej…
Gość
15 sierpnia 2009 o 13:47
Liczba postów: 138935
1 SMS może nas już kosztowac nie 10 ale 30zł (patrz tabelka).
Darmowe konta wszelakie – a po co podawać tam swoje dane? Podaje się fikcyjne i już.
Co do konkursów SMSowych – jest też wyższa szkoła naciągania – polecam artykuł "Kocham cię. Zabijmy męża." w ostatnim Dużym Formacie – na razie na papierze, jutro powinien pojawić się na stronie wyborczej