Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wyciek kopii umów z Play Germanos › Odpowiedz na: Wyciek kopii umów z Play Germanos
Gość
11 sierpnia 2009 o 11:42
Liczba postów: 139207
Plus napisal ws. MNP, że należy go zawiesić aż zostanie stworzony system ochrony danych przy przeniesieniu. Wtedy oburzalo to obrońców Play. Teraz okazuje się, że Plus miał jednak rację. Dane klientów operatoró nie są dostatecznie chronione.