Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wywiad z nowym prezesem Play › Odpowiedz na: Wywiad z nowym prezesem Play
Gość
22 lipca 2009 o 12:05
Liczba postów: 139047
Na razie jeszcze muszą przyciągać klientów. 90PLN za przejście to jest w porównaniu z innymi "złota rybka", a co dalej to się zobaczy. Przenoszenie w 24h jednak w końcu zacznie działać.