Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › LG w blasku LED na Wystawie Produktów Koreańskich w Warszawie › Odpowiedz na: LG w blasku LED na Wystawie Produktów Koreańskich w Warszawie
Gość
12 lipca 2009 o 20:11
Liczba postów: 138984
To w gruncie rzeczy fascynujące, że mamy tak ugruntowaną współpracę z firmami koreańskimi. Przyznam, że nie byłam do końca tego świadoma. Faktycznie było na co popatrzeć 😀 A LG się niesamowicie wykazało 😀 Ich stoisko po prostu przyciągało wzrok – fakt faktem, ciężko było ich nie zauważyć 😛 Ale sprzęt, który zaprezentowali po prostu rzucał na kolana!