Start › Forum › Sprzęt › Nawigacje GPS › Lark FreeBird 50.1 › Odpowiedz na: Lark FreeBird 50.1
Gość
12 lipca 2009 o 08:04
Liczba postów: 139013
Wgrałem do larka 50.1 AM. Śmiga bez problemu. Wada – trochę długo szuka sygnału GPS.