Start › Forum › Sprzęt › Nawigacje GPS › Lark przeprasza za problemy z nawigacją GPS › Odpowiedz na: Lark przeprasza za problemy z nawigacją GPS
Gość
18 czerwca 2009 o 19:03
Liczba postów: 138937
"Specjaliści Lark Polska – przedstawiciela producenta nawigacji natychmiast zdiagnozowali problem i najszybciej znaleźli jego rozwiązanie udostępniając użytkownikom urządzeń Lark aktualizację oprogramowania."
Nieprawda – najpierw opowiadali bzdury, że trwają jakieś prace nad satelitamiGPS. Dopiero interwencja internautów via ambasada USA spowodowała podanie prawdziwego powodu. I Dopiero po jakimś czasie (fakt, że dość szybko) wypuszczono patcha – zastosowałem i wszystko działa. Bez niego następny taki błąd będzie za ok. 10lat.