Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Drożeją połączenia do Unii Europejskiej w Heyah › Odpowiedz na: Drożeją połączenia do Unii Europejskiej w Heyah
Gość
15 czerwca 2009 o 07:37
Liczba postów: 139047
to jest news wiec za co przepraszac, najwazniejsza jest informacja, plus dla telixa