Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Drożeją połączenia do Unii Europejskiej w Heyah › Odpowiedz na: Drożeją połączenia do Unii Europejskiej w Heyah
Witam, niestety nie bardzo rozumiem zarzutu. Mam nadzieję, że napisałem w miarę jasno o zmianie ceny w roamingu. Pozdrawiam Andrzej