Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przestaje informować o zrywaniu umów › Odpowiedz na: Play przestaje informować o zrywaniu umów
Gość
11 czerwca 2009 o 19:58
Liczba postów: 139233
Play stanowczo przesadza. Widac sie z deczka przestraszyli i jednak odpuscili. To ze juz sie dorobili nowych klientow to jedno a mozliwosc poniesienia konsekwencji to drugie. Wg mnie te reklamy porownawcze jak i takie nie sa fair i w dodatku w tych pierwszych nie pokazywano wszystkiego tylko to co lepsze – tak kazdy potrafi