Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Telefony Dual-Sim › myPhone 3350 -Dual SIM w tuBiedronka › Odpowiedz na: myPhone 3350 -Dual SIM w tuBiedronka
Gość
5 lipca 2009 o 11:32
Liczba postów: 138974
A może ktoś wie, jak wyłączyć automatyczne odbieranie połączenia?!