Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Partia Piratów w europarlamencie Odpowiedz na: Partia Piratów w europarlamencie

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138990

gratuluje the birat bay :)) oby tak dlej w polsce tez jest ta partai walczy o nasze prawa!!! do bezplatnych towarów!!!!mp3 itp:)) a na czele jest sparrow:p