Szwedzkie ugrupowanie, które walczy o ochronę prywatności użytkowników internetu i legalizację swobodnego dzielenia się plikami, zdobyła w PE dwa mandaty.
gratuluje the birat bay :)) oby tak dlej w polsce tez jest ta partai walczy o nasze prawa!!! do bezplatnych towarów!!!!mp3 itp:)) a na czele jest sparrow:p
Czyli hip hip hurra wszystko będzie za darmo? Sorry, ale jak dla mnie to zwykła anarchia. Jakieś zasady muszą obowiązywać. Z powodu piractwa gospodarka traci olbrzymie pieniądze, ja bym się tak nie cieszył.