Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Partia Piratów w europarlamencie › Odpowiedz na: Partia Piratów w europarlamencie
Gość
9 czerwca 2009 o 08:44
Liczba postów: 139060
"[PP] zdobyła w PE dwa mandaty."
"Partia Piratów zdobyła w niedzielnych wyborach 7,1 procent głosów, zdobywając w ten sposób jeden z 18 przysługujących Szwecji mandatów."
W końcu jeden czy dwa mandaty?