Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wielkie Korzyściobranie w Plusie › Odpowiedz na: Wielkie Korzyściobranie w Plusie
Gość
6 czerwca 2009 o 09:15
Liczba postów: 139208
totalna klapa ja wplusie jestem 10 lat i nic nie dostalam abonament mam duzy a mint malo dlatego zmieniam operatora na play a konkurs wart smiechu nic wiecej pozdrawiam