Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Wielkie Korzyściobranie w Plusie Odpowiedz na: Wielkie Korzyściobranie w Plusie

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139020

totalna klapa ja wplusie jestem 10 lat i nic nie dostalam abonament mam duzy a mint malo dlatego zmieniam operatora na play a konkurs wart smiechu nic wiecej pozdrawiam