Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Plus zmienia regulamin (aktualizacja) › Odpowiedz na: Plus zmienia regulamin (aktualizacja)
Gość
2 czerwca 2009 o 17:51
Liczba postów: 138955
witam
czy jesli przegapilam rachunek i termin rozwiazania umowy to juz nic sie nie da zrobic ???