Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Plus zmienia regulamin (aktualizacja) › Odpowiedz na: Plus zmienia regulamin (aktualizacja)
Gość
11 maja 2009 o 12:44
Liczba postów: 139232
Jeszcze jedno, zastanawia mnie czy jesli wypowiem umowe zaraz po otrzymaniu powiadomienia o nowym regulamine to plus nie bedzie mial do mojej osoby zadnych roszczen,czy musze sie dostosowac do tych 7 dni po uplywie teminu naleznosci rachunku z ktorym przyszlo to powiadomieni.Moze z was drodzy forumowicze ktos sie dokladnie w tym orietuje?