Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Plus zmienia regulamin (aktualizacja) › Odpowiedz na: Plus zmienia regulamin (aktualizacja)
Wlasnie dzis dostalem rachunek z tym powiadomieniem o regulaminie.Z tego co tam jest napisane zrozumialem ze jesli niezgadzam sie z nowym regulaminem to moge zrezygnowac z uslugi plusa czyli zlozyc wypowiedzenie ale po zaplaceniu rachunku z ktorym to przyszlo te powiadomienie,oraz w 7 dniach liczonych od daty terminu tego rachunku.Bo z tego co zauwazylem w roznych serwisach informatycznych to pisza ze sie ma czas 7 dni od otrzymani tego powiadomieni wraz z okreslona data rachunku,jesli chodzi o date do zaplaty to chyba jeszcze tego niebylo aby jej tam niebylo,czyli serwisy blednie interpretuja blednie postanowiena co do wypowiedzenia umowy w plusie .