Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play prześwietla ofertę Orange (video) › Odpowiedz na: Play prześwietla ofertę Orange (video)
Gość
28 kwietnia 2009 o 14:18
Liczba postów: 139066
wiecie co jest najbardziej żałosne? Że play wytyka innym sieciom to, że do Play jest drożej, ale jedyną siecią która na tych wyższych stawkach zarabia jest… play.