Start › Forum › Rozrywka › Sport › Wyścigi ze Służewca w komórkach Orange › Odpowiedz na: Wyścigi ze Służewca w komórkach Orange
Gość
25 kwietnia 2009 o 18:51
Liczba postów: 138938
zdenerwowało mnie to że na 1 blok reklamowy przypadają co najmniej 2 DŁUGIE NUDNE reklamy! które powtarzają się w kółko i w kółko aż do znudzenia! wciskanie w kółko tego samego na każdym kanale nazywam molestowaniem 🙂