Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Od jutra 29 groszy w Orange POP i Nowe Orange Go Odpowiedz na: Od jutra 29 groszy w Orange POP i Nowe Orange Go

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139208

AdiGryfino- jak zaczniesz czytać ze zrozumieniem to zauważysz iż nie trzeba doładować za minimum 50zł aby mieć 0,29zł, ta stawka jest od razu w ORANGE POP, dodatkowo są pakiety, jakich nie ma PLAY, nie wiedziałem, że starczy Ci 5zł na rok dzwonienia? jak będziesz wydawał 200zł/msc, przeliczając całość użytkowania telefonu to zrozumiesz, że PLAY FRESH nie wychodzi już tak dobrze na tle innych operatorów…