Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

bene, instrukcja merytorycznie jest ok. Sa dwie wresje – long (pełna0 i short (podstawowa obsługa). Wersja long zawiera wszytskie informacje potrzebne do obsługi telefonu. problem jest w wielkości tej instrukcji – jest bardzo maleńka a czcionka tekstu praktycznie nie do przeczytania a ja nie nosze okularów. To tyle w kwestii problemu z instrukcją.

pozdrawiam