Start › Forum › Sprzęt › Android › Telefon Era G1 od lutego w Polsce › Odpowiedz na: Telefon Era G1 od lutego w Polsce
Gość
28 lipca 2009 o 15:04
Liczba postów: 139014
no ten telewon super nawet jak mam po inym jenzyku super mam tak tylko takie wunkcie jak google maps i jou tube i wysukiwarka i kontakty i dialer niewiem co to jest ale nie wazne kamera itylko to mam i jesce inyh wunkci dozobacena