Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Biedronka startuje z MVNO jako marka PTC (aktualizacja) › Odpowiedz na: Biedronka startuje z MVNO jako marka PTC (aktualizacja)
Gość
4 lutego 2009 o 11:04
Liczba postów: 139021
Marek PTC i tak zarabia na TuBiedronce więc widać nie widzą konieczności obniżania cen w Heyah. A i tak uważam, że klienci wierni marce i tacy którzy są przywiązani do swojego opa nie polecą teraz zmieniać na biedronkę, zwłaszcza, że jeszcze nie wiadomo co z tego będzie (i jakie ceny będą po promocji)