Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Sylwestrowe statystyki Orange › Odpowiedz na: Sylwestrowe statystyki Orange
Gość
15 stycznia 2009 o 19:05
Liczba postów: 138942
Najgorsze nie jest. I dobrze, że są takie promocje. Ale czy Orange się lubuje? Teraz w TakTaku i Heyah znowu jest podwójne doładowanie. I to na starych zasadach i znowu- fizycznie dostaje się 2xwięcej kasy, na wszystko.