Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Sylwestrowe statystyki Orange

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange podało statystyki wiadomości z 31. grudnia i 1. stycznia 2009. Użytkownicy sieci Orange wysłali SMS: 68 018 736 (31 grudnia) i 59 347 331 (1 stycznia). Odpowiednio MMS: 549 177 i 302 447.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      nie wiem po co są te statystyki – tylko kolejny dowód na to że Orange jest największym operatorem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Staystyki są po to byśmy wiedzieli, że jednak w tym roku operatorzy przaktycznie staneli na wysokości zadania i pomimo takiej ilości SMSów i MMSów nie było wielszych problemów z wysyłaniem życzeń z komórki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Czy może mnie ktoś oświecić jak to było z tą ofertą świąteczną i noworoczną w Orange? Bo wiadomo od dawna, że osoby mające usługi obniżające koszty nie mogły korzystać z rozmów własnie w czasie świąt. W tym roku orange ogłosił promocję, ze w święta i nowy rok wreszcie te osoby mogą skorzystać ze swoich ofert. No i skorzystałem … Za wszystkie rozmowy na Orange i stacjonarne skasowało mnie równo (100%). Pani w BOK dała do zrozumienia, ze ponieważ 25,26 grudnia i 01 stycznia wypadły fatalnie, bo w dni robocze a nie w weekend i nie mogłem skorzystać z ofert. To proszę mi powiedzieć dla kogo oni zrobili tę OFERTĘ ? Bo nie mogę znaleźć takich usług … Pewnie nie doczytałem drobnym druczkiem, że oferta działa tylko wtedy jak grudzień ma 32 dni.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @ker opy zakladaja ze to TY mas wiedziec co Cie obowiazuje i czy Cie zobowiazuje w danym czasie w Twojej ofercie.przeciez na niewiedzy zarabia sie najwiecej.o to opom chodzi.jednak kazdy z orange ma swiadomosc ze mimo wszystko lepiej wyslac sms/mms niz dzwonic do wszystkich w orange taniocha po 60gr lub do play po75,jak zadne pakiety nie chodzą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      nie wiem właśnie niby to miał być prezent dla wszytstkich z abo i mixa orange, ale mi też nie działały, znajoma dostała nawet smsa z przypomnieniem że pakiety w święta nie działają. była w salonie orange ale tam rozłożyli ręce. mogliby chociaż trochę szkolić swoich pracowników

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      yy jeśli masz pakiety obniżające rozmowy w weekendy,a święta wypadły w dni robocze to nie dziwne, że Ci normalnie naliczyło

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      ale mam jeszcze darmowe wieczory więc powinno działać. no nic jutro będę próbował dodzwonić się do boku i zobaczymy co mi tam powiedzą ciekawego

    • bruno
      Member
      Liczba postów: 218

      Z tego wynika, że klienci Orange wysłali znacznie mniej smsów i mmsów, niz rok wcześniej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      a i owszem,co nie zmienia faktu, że okres przedświąteczny w Orange obfitował w ciekawe promocje dla abonamentu jak i na kartę,te na kartę pozwolą jeszcze przez jakiś czas pokorzystać z doładowania

    • bruno
      Member
      Liczba postów: 218

      No tak, było 200% za doładowania. Szkoda, że w Orange ekstra kasa jest tylko do sieci. W TT i Heyah było podwójne doładowanie i dodatkową kasę można wykorzystać na co tylko się chce. Ale lepsze 200% do sieci, niż nic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Orange ma to do siebie,że lubuje się w promocyjnych doładowaniach i podobnych tylko w sieci i na stacjonarne – co przy tak dużej liczbie możliwości nie jest najgorsze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Najgorsze nie jest. I dobrze, że są takie promocje. Ale czy Orange się lubuje? Teraz w TakTaku i Heyah znowu jest podwójne doładowanie. I to na starych zasadach i znowu- fizycznie dostaje się 2xwięcej kasy, na wszystko.

Viewing 12 reply threads
Reply To: Sylwestrowe statystyki Orange
Your information: