Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Telefony Dual-Sim › Telewizja w telefonie myPhone 8830 TV › Odpowiedz na: Telewizja w telefonie myPhone 8830 TV
Gość
1 lutego 2009 o 16:11
Liczba postów: 138951
WITAM JA MAM TEN TELEFON I JUŻ WIEM O NIM WSZYSTKO TEŻ JAK SIĘ KOPIUJE PLIKI Z KOMPA
PROSZE O PYTANIA CHĘTNIE POMOGĘ JAK KTOŚ MA JAKIEŚ PROBLEMY Z NIM. GG:9684236