Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Telewizja w telefonie myPhone 8830 TV

Viewing 50 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Grudzień 2008. Grupa Kapitałowa TelForceOne wprowadziła do sprzedaży topowy model marki myPhone – 8830 TV. To telefon przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Wbudowany odbiornik TV, obsługa dwóch kart SIM, duży ekran dotykowy 3”, szeroki zestaw funkcji multimedialnych, a wszystko to za przystępną cenę 599 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      No cena niska. bateria rewelka. Tv swietne rozwiazanie, lecz dobrze jakby jeszcze obslugiwal cyfrowa. Radio bez sluchawek..dla mnie duzy plus bo nie zawsze mam je przy sobie 🙂 Dual Sim tez dobrze. No robi pozytywne wrazenie ten tel ma to co miec powinien i cos ponadto 😛 Tylko ciekawe jak z jakoscia i wykonaniem..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      To niestety chińszczyzna pełną gębą z polską nalepką. Oryginał nazywa się "JINCEN JC678s". Telefon nie wspiera aplikacji JAVA, ma zamknięty system operacyjny znany tylko chińskiemu producentowi. Ma kłopoty z MMS, kamerka mimo że niby ma 2Mpix robi zdjęcia 640×480, w opcji dual sim jak ktoś zadzwoni do Ciebie na jeden z numerów lub gdy Ty dzwonisz z jednego z numerów, drugi numer będzie chwilowo – na czas rozmowy – "poza zasięgiem". Np w Samsung DUOZ karty SIM są ONLINE cały czas – normalnie podczas rozmowy dzwoni drugi numer i można odebrać drugą rozmowę i spiąć w konferencję lub zrzucić na HOLD.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      I jeszcze jedno: karty microSD. Można włożyć dwie ale max 1GB każda. I nie są dostępne na raz. Trzeba się przełączać z jednej na drugą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      tak to niestety jest z chińskimi producentami – podpatrują różne rozwiązania u konkurencji i wydaje im się, że potrafią zrobić dobry produkt ot tak sobie, zapominając, że firmy, od których zrzynają, pracują nad tymi rozwiązaniami od lat. nie da się zrobić dobrego sprzętu w ciągu roku od założenia firmy, przynajmniej nie w tej branży. dlatego ja póki co zaufam raczej markowym producentom, nawet jeśli ich sprzęt jest znacznie droższy. za tandetne, psujące się i niefunkcjonalne zabawki podziękuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      No to może krótka recenzja tego "cuda techniki"

      – obsługa dwóch kart SIM jednocześnie,

      Działa, ale nie do końca to jest to Samsung D880 DUOZ ma to lepiej rozwiązane.

      Gdy rozmawiamy przez jeden nr to jak ktoś dzwoni na drugi dostaje komunikat ze abonent niedostępny i ma wyłączony telefon.

      W Samsungu natomiast 2 nr normalnie dzwoni przy rozmowie z 1.

      – Obsługuje formaty:

      Audio: MP3, midi, wav, amr

      To się zgadza

      Video: 3GP, MP4, AVI / full-screen

      AVI i MP4 – Bzdura komunikat plik uszkodzony ten sam plik bez problemu odtwarzany jest zarówno na komputerze jak i na telefonie z Windows Mobile

      3GP- działa ale strasznie się "muli" ten sam plik na Samsungu D880 i Z720 odtwarza się z prawidłową szybkością

      – Odbiór TVP1/TVP2/POLSAT/TVN/TV4/PULS,

      Działa wyśmienicie nawet nie koniecznie trzeba wyciągać antenę.

      Przy okazji dowiedziałem się że aby nasze stacje odbierały prawidłowo, to w regionach musi być ustawione CHINA 🙂

      – Posiada funkcje rozpoznawania tekstu,

      Jakoś mojego pisma nie chce rozpoznać:(

      – dotykowy wyświetlacz 3.0",

      No cóż to prawda, że duży, ale badziewny. Pomimo kalibracji bardzo niedokładny i przy pisaniu ręcznym jak i na klawiaturze ekranowej trzeba mocno dociskać.

      – Micro Karta – 256MB,

      Posiada 2 sloty na karty microSD ale w każdą można włożyć max 1GB

      i trzeba telefon przełączać między tymi kartami beznadziejne rozwiązanie.

      – Bluetooth,

      Działa, ale np przesłanie kontaktów do telefonu po kilku wizytówkach przestało działać i tworzą się jakieś dziwne pliki na karcie pamięci.

      – latarka.

      Gdzie??? bo nie zauważyłem

      – polskie menu

      No jedynie w 50% reszta po angielsku,

      Nie działa funkcja wysyłania SMSów w opcji "Zapisz i wyślij" chyba że numer wpiszemy z pamięci.

      Ponad to, piszą że to telefon dla wymagających….

      A ja chciałem zsynchronizować telefon z Outlokiem.

      Akurat zakupiłem telefon bez załączonej płyty no i nigdzie nie mogę znaleźć oprogramowania. Poprosiłem o pomoc w myPhone to odesłali mnie na drzewo i kazali czekać do 15 listopada. A do tego czasu telefon będzie dla mnie bezużyteczny.

      Bo nie uśmiecha mi się wklepywanie w zupełnie nie intuicyjnej klawiaturze ekranowej wklepywanie 400 kontaktów.

      Książka telefoniczna również jest lekko okrojona, zamiast Imienia i nazwiska jest pole na nazwę ograniczone do 30 znaków.

      Menu bardzo nie intuicyjne i nielogiczne i za dużo trzeba klikać (potwierdzenia ostrzeżenia i inne dziwne komunikaty (w większości po angielsku)) aby się do czegokolwiek dostać. Oprogramowanie telefonu kompletnie niedopracowane.

      Oficjalna pomoc techniczna myPhone jakby za bardzo niekompetentna, i w mailach wypisuje bzdury.

      Co do jakości wykonania… to jak na Chińską manufakturę pozytywne zaskoczenie oceniam na 4-, minus za klawisz nawigacyjny który w lewą stronę się źle naciska powodując naciśnięcie na sąsiedni klawisz wyłączający ekran.

      Podsumowując telefon bardzo przereklamowany. I jak dla mnie jest to fajny przenośny telewizorek, z wbudowanym prostym modułem telefonicznym.

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      jak długo bateria działa?czy jest wejście słuchawkowe?byłbym wdzięczny za info

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Cześć ostatnio zakupiłam my phone bo bardzo go chciałam mieć i teraz jestem sraaaaasznie zawiedziona na tym zakupie(pieniądze poszły w błoto) fakt faktem mam ten telefon i jest ok wejście jest to samo co do słuchawek i do ładowarki oraz USB. no ale bym była heppy jak by mi ktoś napisał jak mam zkonfigurować te mms? bym była wdzięczna i to baaardzo jak ktoś mi to napisze po malutkich kroczkach co i jak wpisać prosze RATUJCIE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      http://www.myphone.pl zamiast biadolić i narzekać radze używać troszkę szarych komórek – czym jesteś tak zawiedziona? że nie umiesz ustawić mms-ów -a jaka w tym wina myphone-a? to tak jakbym kupił rower i nie umiał na nim jeździć a przez to stwierdził że to złom . Jak się nie ma pojęcia o telefonach i multimediach to proszę kupować nokie 3310:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      A to przypadkiem nie jest jakis chinski hisense czy inny techfaith rebrandowany na jakas polska marke? Wydaje mi sie, ze tak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Witam! Moim zdaniem bardzo fajny telefon za ekstra cenę. Praktycznie wszystko działa bez zarzutu. Jest parę niedociągnięć, ale ogólna ocena tego modelu wynosi co najmniej 4+. Mam jednak pytanie: Jak Wam się w ogóle dzwoni tym telefonem i jakie są wasze odczucia co do jakości dźwięku rozmów. Ja mam model i zastanawiam się co mam robić, gdyż dźwięk jest nieczysty, słyszę lekki pogłos oraz rezonans obudowy przy rozmowach o głośności 5 (na 7). Czy Wy też macie jakieś zastrzeżeniea co do dźwięku? Pozdrawiam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      mam ten telefon od wczoraj i jestem zadowolony 🙂 wszystko pieknie ladnie jak narazie tylko nie moge nastawic TV caly czas snieg i przeblyski, wysunalem oczywiscie antene, w regionie ustawilem europe (ktos wyzej napisal zeby ustawic china ale nie za bardzo pomoglo – choc minimalnie tak 🙂

      ktos pomoze?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      zastanawiam sie nad kupnem 8830TV – sydolm napisz prosze jak sie sprawuje telefon? jak bateria?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Hej!nie kupiłem jeszcze…czekam na inne komentarze…tutaj nikt nie chce mi odpowiedzieć na pytania…10 zamierzam jechać do W-wy i tam w sklepie przetestuje…o ile nie sprzątną z półki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Mam ten telefon od 2 tygodni i jestem mile zaskoczony jakością wyhkonania. Głośnik sprawuje się całkiem dobrze. Problem może jest z zasiegiem, telefon lubi go tracić. Bateria niestety wymaga częstego ładowania, ale to zależne jest bardziej od własnego użytkowania i zasiegu od btsów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      mam kilka komentarzy, udalo mi sie zdobyc. i zrezygnowalam z niego, kupuje ten bez TV–> 6691.

      jakbys chciala to przesle Ci kilka komentarzy na maila, bo nie mam "autoryzacji" by je tu umiescic …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      wiec po tych paru dniach jest tak:

      nie moge podlaczyc sie do neta choc chyba poprawnie skonfigurowałem tela

      przy probie wejscie na strone domowe wyswietla komunikat po chwili

      łaczenia: the request your client sent was not identified by the gateway.

      A przy probie wejscia na inna strone: ypour network settings do not allow you to request this URL

      po 2 nie wiem czy dobrze nastawilem konfiguracje TV ale ani TVN ani Polsatu jeszcze ani razu nie zlapalem łapie tylko srednio tvp1 i 2.

      bateria trzyma OK.

      eh nie mozna sciagnac ani gier ani aplikacji ;/

      jak ktos mi umie doradzic w ustawieniach TV albo Neta to prosze bardzo o pomoc 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      aha a jesli chodzi o zasieg to w Plusie jest super tam gdzie inni o nim nie mysleli nawet ja mialem spoko 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      pomoc ze strony myphone pomogla mi z internetem oraz z TV (tak nalezy ustawic profil China)

      niestety TVN jeszcze nie zlapalem (mieszkam w stolicy i myslalem ze nie bedzie z tym problemu)

      zadnych gier i aplikacji nie da rady wgrac ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      mój obsługuje karte 2giga sd +250mega

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Hej słuchajcie naprawdę super telefonik i w niezłej cenie a że nie miałam czasu żeby nim się pobawić to nie moja wina:P a z zasiegiem i innymi pierdułami tak jak bateria normalnie 5 ! ale jedniutki minusik trzeba trochę posiedzieć aby dostrzeć zalety

      Buziaczki 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Do Tigera: również mam problem z MMS-ami, jeśli możesz to podaj konfigurację do wpisania, bo ja również nie mogę tego nigdzie znaleźć.

      Pozdro 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      WITAM JA MAM TEN TELEFON I JUŻ WIEM O NIM WSZYSTKO TEŻ JAK SIĘ KOPIUJE PLIKI Z KOMPA

      PROSZE O PYTANIA CHĘTNIE POMOGĘ JAK KTOŚ MA JAKIEŚ PROBLEMY Z NIM. GG:9684236

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      WITAM JUŻ WIEM O TYM TELEFONIE WSZYSTKO MAM TAKI SAM JAK KTOŚ MA JAKIEŚ PROBLEMY TO PROSZE PISAĆ NAPEWNO POMOGĘ GG: 9684236

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Posiadam odpowiedni tego telefonu => JC 777 => inaczej ułożona klawiatura.

      Zalety:

      – dwie karty sim (gdy na jednej rozmawiamy, druga pozazasięgiem)

      – niezależnie na która karte przychodzi połączenie to dzwoniący jest identyfikowany z obu (nie muszą się dublować osoby na katach)

      – jeden sparowany zestaw bluetooth obsługuje obie karty

      – dotykowy ekran

      – TV (w centrum odbiera bardzo dobrze)

      – rozdzielenie kart sim (oddzielne rejestry sms, rozmów, czasów, możliwość wyboru jednej aktywnej, Flight mode)

      – oddzielne ustawienia dźwięków dla kart sim

      – wysuwana antena teleskopowa niepotrzeba słuchawek do radia

      – dzwięk stereo w bluetooth dual bluetooth

      – proste i intuicyjne menu

      – funkcja automatycznego wyłączenia i włączenia o zadanej godzinie

      – dobrze rozbudowany alarm

      – możliwość pełnej obsługi z klawiatury lub/i dotykowo

      Wady:

      – bateria trzyma 2-3 dni

      – karty pamięci pod baterią (jednocześnie dział jedna wybrana)

      – mimo napisu 2 Mpix ma 0,3 (640×480)

      – kiepsko spolszczony

      – kiepska personalizacja kalendarza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Jaro pisze:

      AVI i MP4 – Bzdura komunikat plik uszkodzony ten sam plik bez problemu odtwarzany jest zarówno na komputerze jak i na telefonie z Windows Mobile

      3GP- działa ale strasznie się "muli" ten sam plik na Samsungu D880 i Z720 odtwarza się z prawidłową szybkością.

      Sprawdź bitrate i rozdziałkę a potem się wymądrzaj.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      iaki jest kod do przywracania ustawień fabrycznych tv mobile 8830 może ktoś wie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Ludzie…wy instrukcji nie macie ???

      Kod na reset to 1122.

      Google dużo pomaga.

      TV – odbiera poprawnie przy DOBRYM sygnale

      Po zmianie softa obsluguje karty do 16 GB

      Sam ten telefon mam, kupiłem go bez nalepki myPhone za 250 zł i jest gites. W samsungu niby wszystko ok, ale co z tego kiedy trzyma on ledwo 3 dni a w dodatku kosztuje 700 – 1000 zł za nowy….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Super telefon obsługuje 16GB z pogromca glupoty a mms i wap to nie problem jest konfigurator automatyczny filmy muli bo trzeba je przerobic na odpowiednia rozdzielczosc i predkosc odbior telewizji na china i vietnam to drugie pasmo jest lepsze lapie tv4 i lepszy obraz polecam go.pytania prosze kierowac na adres dudek984@tlen.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Jest super ekran sie nie rysuje dobra jakosc dzwieku i obrazu jak macie problem z filmem to wam wysle przerobiony film

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Ja na razie jestem sceptykiem

      Nie mogę połączyć go z PC, jako modem, bo nie mogę nigdzie znaleźć sterowników, bo pokazuje mi, że jest to MT 6625 Jedynie komp. widzi go, jako Usb – ALE MI REWELKA

      Gdyby było do niego więcej programów to był by rewelacją Obsługa 2 kart OK

      Wap przy próbie otwarcia strony oprócz startowej wyskakuje komunikat brak pamięci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      A wie ktoś może gdzie to cudo można kupić teraz w Warszawie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      powiedzcie mi bardzo prosze gdzie mozna dokupic do niego czesci zamienne np. wyswietlacz bo mi pekl podczas remontu bo patrze za nim juz dlugi czas na internecie nie nigdzie nie widze jak ktos moze to niech mi na emaila odpisze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Telefon dość duży, ale to tez jego zaleta, bo ma dzieki temu duzy wyswietlacz. Mam myPhone 8830tv już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony!! Wszystko dziala bez zarzutu!! Telewizja i radio są fajnym dodatkiem!! Dwie karty sim działaja bez problemowo i na tym mi najbardziej zależało!! Zastanawiam się teraz nad wymianą na myPhone 8810tv, bo wizualnie bardziej mi sie spodobał. Ale nie wiem czy będę potrafił rozstac sie z moim ogromnym wyświetlaczem 🙂 POLECAM !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Witam ja mam ten tel od 2 miesiecy i niestety juz nie dziala. Oczywiscie oddam go do naprawy ale niestety nie jest zadowolona z niego. Aparat foto beznadziejny, głos jak rozmawiam z kims strasznie gdzies ucieka i zle slysze ( a nie jestem głucha a tel jest ustawiony głosno) Poza tym nie odbieram MMS – (tak wiem ze trzeba skonfigurować ale powinno to juz byc zrobione). Plus z tego aparatu jest taki ze ma radio i telewizor lecz gdzie bedziemy go ogladac bo w czasie jazdy srednio bo ucieka sygnał. Oprócz tego ma jeszcze bardzo duzo niedociągnięć które mi przeszkadzają. niestety ja jestem bardzo niezadowolona z tego tel. NIE POLECEM !!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      bardzo podobne wrazenia jak mój przedmówca DD głos rozmów beznadziejny soft do d….y generalnie telewizorek przenośny i radio ogólnie kiszka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      wie ktos jak uzyc go jako kamerki?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      telefon musi być wł i podłącz go do kompa wtedy zapyta się co ma robić ty wybierz opcję kamery 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Jak można zrobić odbior tv z antena w doł?eh…ogólnie niezly..tv odbiera nawet w domu..trzeba tylko, obraz poprawić…glosnik b.dobry glosny i wyraźny.Tylko jest problem w tym,że nie mogę zainstalować gg..gdyż nie ma javy..Jeśli komus jakoś sie to udało to niech da znać tu lub na gg 13097093

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      wszystko jest super ale wyswietlacz mi pekl i nigdzie nie moge dostac .Moze ktos cos wie ??gdzie moge dostac??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      moze ma ktos do sprzedania wyswietlacz???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Posiadam telefon MyPhone model 8830 TV.

      Używam dwóch kart sim: Orange oraz Play.

      1. Wykonując połączenia z kart SIM 1 lub SIM 2 b. często zdarza się, że

      polączenia zostaja przerywane lub zawieszane. Tak więc niemożliwe jest

      dokańczanie rozmów; trzeba je wznawiać ponownie wybierając numer. Nie

      mogę zorientować się czy połączenie jst zerwane przez aparat czy też

      zawieszone samoistnie. Dopiero osoba z którą rozmawiam przekazuje mi,

      że rozmowa będzie kontynuowana!

      2.W książce telefonicznej mam ok. 280 numerów. Robiąc backap książki

      telefonicznej z pamięci telefonu mogę skopiować na krtę tylko 202

      kontakty uzyskując informację, że na karcie 1 GB brak jest miejsca.

      Na kartach SIM musiałem wykasować wszystkie kontakty ze względu na

      bałagan jaki powstaje w książce telefonicznej w pamięci telefonu. Po prostu

      korzystając z książki telefonicznej w telefonie dubluje on kontakty z

      kart SIM1 i SIM2. Jak można zkopiować wszystkie kontakty z pamięci

      telefonu (700 kB)? np. na kartę 1 GB. Jak wiadomo w telefonie można

      korzystać jednoczesnie z jednej karty 1GB, na drugiej karcie chciałbym

      mieć kopię danych z pamięci telefonu i z karty pierwszej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Cześć mam pytanie. mam ten telefon wszystko w nim działa, ale jedna rzecz w nim nie działa, to jest avi, jak nagram film z telewizji to go otworzy, ale jak nagram film avi z internetu to pisze plik uszkodzony. proszę o pomoc 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Do Rudi:

      Wszelkiego rodzaju Myphony możesz kupić w warszawie przy ul. Dzikiej 4. Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Mógłby ktoś Przesłać link lub sam PC suite do tego telefonu bo na stronie producenta nie mogę go znaleźć oraz może jakieś inne oprogramowanie przydatne np przy instalacji GG?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Żenada.

      My phone’y – WSZYTSKIE – nie mają T9 !!!

      MAją bajery a podstawowej funkcji jak T9 nie widać!

      Jeśli zamierzasz kiedykolwiek pisać sms-y odradzam!

      "Czynimy technologie mobilne przystępnymi." – to jest ich hasło 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      siema;) mam problem z myphone 8830 a mianowicie nie mam glosu podczas odbioru TV czy ktos mi cos poradzi?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      ustaw region na china lub taiwan to bedziesz miał dzwięk

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Wczoraj kupiłem telefon 8830 i sprawdziłem go bo miałem nocke. WIĘC NIE DZIAŁA PODŚWIETLENIE 1i5, system głosnomówiący działa bardzo cicho i nie da się pogłośnić.A tagże sprawdziłem drugi znajdujący się w Galocie Biedronki, nie można było go włączyć mimo że zmieniłem baterie.Dzisiaj jadę oddać szkoda,bo mam 8810 i miałem go zamienić na leprzy ale okazało się że jest gorszy zostawiam 8810 bo niemogę się dodzwonić do konsultanta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      kupilem wczoraj ale nie zabardzo jestem zadowolony niema

      glosnomowiacej i zdiecia robione sa kiepskiej jakosci

Viewing 50 reply threads
Reply To: Telewizja w telefonie myPhone 8830 TV
Your information: