Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Telefony Dual-Sim › myPhone 1230 wchodzi do sprzedaży › Odpowiedz na: myPhone 1230 wchodzi do sprzedaży
Gość
29 października 2008 o 17:54
Liczba postów: 139182
#volverine: tak mówisz jakby na rynku nie było prostych aparatów. A rodzice snoby nigdy nie zmądrzeją. W końcu muszą takich samych snobów wychować. A co do samego telefonu to żal mi gdy na takiego cudaka patrzę. Co za kicha.