Gość
1 stycznia 2009 o 19:28
Liczba postów: 139092
Jeśli autor nie wie czy samochody holujące posiadają osobne drogi… to może niech zajmie się czymś innym niż testowanie systemów nawigacji samochodowej, a jeszcze lepiej niech dobrowolnie odda prawo jazdy. Bo chyba nie słyszał o drogach na których jest ZAKAZ holowania ?
Druga sprawa – prowadzenie samymi strzałkami jest bardzo wygodne i praktyczne – od paru lat używam systemu nawigacji Blaupunkt który właśnie w ten sposób przekazuje wskazówki dla kierowcy, i jest to naprawdę najczytelniejszy sposób – nie miałem jeszcze nigdy sytuacji w której byłby mi potrzebny obraz całej mapy. A jeśli ktoś planuje trasę, a nie wie gdzie dojedzie – jak precyzyjnie określić cel podróży – no to już ręce opadają. Ale w sumie jeszcze jeżdżą PKS-y…