Gość
29 marca 2010 o 15:43
Liczba postów: 138930
hej mam takie pytanie 🙂 Mam samsunga delphi i mam w nim zainstalowanego właśnie palringo chciałam sobie dodać gadu-gadu przez dodawanie serwisów, ale tam nie ma gadu-gadu, jest tylko GTalk, AIM, ICQ i nie wiem czy mogę jakoś dodac do tych serwisów gadu gadu?? co mam zrobić???
pomóżcie:)