Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138930

hej mam takie pytanie 🙂 Mam samsunga delphi i mam w nim zainstalowanego właśnie palringo chciałam sobie dodać gadu-gadu przez dodawanie serwisów, ale tam nie ma gadu-gadu, jest tylko GTalk, AIM, ICQ i nie wiem czy mogę jakoś dodac do tych serwisów gadu gadu?? co mam zrobić???

pomóżcie:)