Gość
2 grudnia 2007 o 15:38
Liczba postów: 139186
PRZECIW LG KU250
1/ jakość wykonania
2/ brak polskojęzycznej instrukcji
3/ brak płytki CD z dołączonym oprogramowaniem
4/ brak karty pamięci w zestawie (zadanie dla opów i dystrybutorów)
5/ brak osobnej kamery do wideorozmów
6/ zbędne efekty dodatkowe do zdjęć (kwestia gustu – ja dopuszczam JEDYNIE obróbkę na komputerze)
7/ sposób regulacji balansu bieli (kwestia gustu – ja dopuszczam JEDYNIE ręczną regulację)
8/ niezbyt intuicyjne ikony menu
9/ brak trybu głośnomówiącego
10/ brak wybierania głosowego
11/ brak IrDA (do transmisji telefon-telefon)
12/ brak PTT
—
Uwagi do testu:
* Kto dostarczył telefon do testów ?
* Obrazki JPEG w 24-bitowej palecie bez trybu progresywnego – korzystam z GPRS !