Gość
24 listopada 2007 o 21:18
Liczba postów: 139208
Mam ten telefon , kupiłem go w sieci Play i jest on standardowo wyposażony w firmowy zestaw słuchawkowy. kabel usb oraz karte pamięci 512 Mb, więc nie rozumiem czemu autor ciągle podkreśla, że jest ubogo wyposażony. Z tego co wiem to Orange sprzedaje tylko z samą ładowarką.