Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139207

Jeden uzytkownik napisal: "Chodzi o to ze przesylam z noki na fona film i mi wyskakuje ze mam za malo miejsca a film trwa tylko 10minut.Mi sie wydaje ze film zpisuje sie na fonie a nie na karcie i jak to zmienic"

to prawda??

moze ktos na to odpowiedziec??

POZDRO ANDRZEJ I RESZTA:*