Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

Po pierwsze nie jest to ani polski telefon, tylko chiński Huawei (podobnie zresztą chińskie są odtwarzacze DVD i inny sprzęt, w tym komórka podobna do Samsunga polskiej marki Manta). Należy rozróżniać markę od faktycznego producenta. Co do komórek to jedynym polskim był Bratek firmy Tele Novell, ale tak naprawdę wyglądał jak Dancall, więc w jego polskość też powątpiewam (prawdziwie polski mógł być w tym przypadku jedynie firmware).

Po drugie nie jest to pierwszy telefon brandowany przez Plusa. Pierwszy był Hagenuk Duet (o ile pamiętam oferowali go ponad 10 lat temu) i w swoim czasie był to super postępowy telefon z dużym wyświetlaczem i cienki nawet jak na dzisiejsze czasy.

PS

Czy obecni klienci bezabonamentowi, którym nie skończyła się jeszcze umowa będą mogli kupić Plusfona taniej?