Gość
10 listopada 2007 o 10:41
Liczba postów: 139244
dla mnie telefon tez jest wypas tylko mam jeden problem:( karte pamieci mam ja normalnie telefon czyta lecz jak przez usb wrzuce na nia muzyke lub wogule cos to w telefonie tego niewyswietla!!!!!
mugłby mi ktos pomuc?????