Witam,
Posiadam to urządzenie. Zakupiłem w Makro bo było tam tańsze o około 300 – 500zł od ceny w normalnych sklepach. Od razu niestety poszło na gwarancje bo bateria rozładowywała się po 15 minutach pracy potem był reset i znów rozładowywanie. Po każdym restarcie był podawany właściwy stan baterii. Naprawili, w opisie naprawy napisali że wymiana modułu sterującego baterią itd. Działa poprawnie. Jednak moim zdaniem jest to sprzęt kiepski, dzialający topornie, powolnie. Niby ma procesor 400Mhz ale o wiele szybciej działa mi Treo 750, którego używałem około pół roku a przecież miał o ponad 100Mhz wolniejszy procesor. Zachowanie tego sprzętu przypomina mi starsze komputery w których mocny procesor Intel wsadzano do kiepskiej płyty głównej co powodowało szybkie działanie ale tylko przy niektórych operacjach oraz częste "przycięcia". Poza tym nie wiem co się dzieje, jak piszę smsy (a piszę bardzo szybko) to telefon głupieje, gubi litery, włączają się wielkie litery, szczególny problem z "a" oraz "e" byłbym wdzięczny jeśli ktoś by mógł pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu… Nie chcę znów dzwonić na infolnie FS Polska i oddawać go do serwisu bo znów mi wyszczerbią brzegi urządzenia… Poza tym ogólne spostrzeżenia są pozytywne. Cena nie wiela (dalem 1199zł), ładnie działa GPS, no i jest cagłówką a ja lubię takie zabawki (choć nie jestem murarzem). Klawiatura kiepaskawo chodzi ale nie narzekam wiecej.