Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139234

mam telefon SE K700i i kupiłem sobie do niego słuchawke bluetooth też z Sony Ericssona ale
telefon jej nie widzi!!! 🙁 niewiem dlaczego??? załączyłem bluetooth i dałem dodaj nowe
uządzenie HF ale nie znalazło zadnego nowego użądzenia!!! 🙁 jak wiecie co moze być nie
tak to piszcie na moje gg: 9099642 lub na e-mail: slusek2@o2.pl!!!