Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139206

mam problem, jak sparować słuchawki Pulsar590a z komputerem, słuchawki są naładowane, system XP, wbudowany Bluetooth1.2 . może ktoś doradzi. dziekuje z góry