Gość
4 maja 2006 o 19:48
Liczba postów: 139183
Przepraszam ze pytam.. ale moze ktos wie jak połaczyc ten tel. (S. CX 75) z komputerem ?! Uzywam jakiegos zwyklego kabla USB ktory kupiłem na Allegr :/ .. i nic nie działa.. Mam program Mobile Master.. ale nie moze on wykryc tel. chyba przez problem z Zainstalowaniem kabla USB .. komputer wykrywa połaczenie .. ale kabel nie jest zainstalowany … Jesli ktos wiec cos wiecej na ten temat.. bardzo prosze o jaki kontakt.. z góry dziekuje 😉