Start › Forum › Odpowiedz na:
Ludzie, kto to bedzie używać. Przecież wszyscy opiszą szybko sms. noszenie takiej klawiatury żeby napisac sms nie bedzie wygodne. Dla mnie taka klawiatura to bezsensowny gadżet.