Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139069

Ludzie, kto to bedzie używać. Przecież wszyscy opiszą szybko sms. noszenie takiej klawiatury żeby napisac sms nie bedzie wygodne. Dla mnie taka klawiatura to bezsensowny gadżet.