Gość
6 kwietnia 2007 o 08:27
Liczba postów: 139232
Nokia to badziewie… Może i królowała gdy na runku były dostępne fony typu 3310 do 3510i. Teraz to myślę skromnie ze np. Siemens SX1 jest o wiele lepszy od Noki 3650. Nie będę porównywał mojego SE W800i np z Noki 6630 bo to złom… Chce jeszcze pokreślić bo oczywiście mi to ktoś zaraz zarzuci, ze w SE psują się dzoje. Może i tak było w k300i – z tym się zgodzę… Lecz teraz SE poprawił ich budowę i chodzą jak złoto… Oprócz tego SE zrobił coś takiego jak SEUS – aktualizator softa… Oczywiście po upgrade nim nie tracimy gwarancji… A co Nokia robi dla klienta???