Gość
17 stycznia 2007 o 19:57
Liczba postów: 139244
Błagam wszystkich! jeśli ktoś ma kod do motoroli c651 odblokowujący kamere i dyktafon to niech mi przyśle. Mam też problem z softem do niej teZ proszę przyślijcie mi go lub strone na której on sie znajduje.