Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139208

Siemka wszystkim mam nokie 6230 jak ktos chce to wam pokarze jakie robi fotki a ja prosze o fotki z noki 6230i i z noki 7610 🙂 bardzo brosze o te fotki z gory dzieki i pozdro dla wszystkich uzytkownikow noki