Start › Forum › Odpowiedz na:
Mam motke V980.I nie moge znzleźć bluetooth.I nie moge odbierać mms-ów.Pomóżcie mi jak mam znalść bluta i co zrobić żebym mógł odbierać mms-y!prosze